Mustafa Yiğit Zeren, “Yılın Ceo’su” ödülünün sahibi oldu.

Hilton Bomonti’de Burcu Esmersoy ve Timur Acar’ın sunumuyla gerçekleşen Türkiye Marka Ödülleri’nde Zeren Group'un CEO’su Mustafa Yiğit Zeren, “Yılın CEO’su” ödülünü kazandı.

Ünlü keman virtüözü Canan Anderson ve Gencer Savaş Orkestra’sının müzik şovuyla başlayan gecede birbirinden ünlü isimler de ödüllerini aldı. İş dünyasının başarılı isimlerinin ödüllerini aldığı muhteşem gecede Demet Akalın’da konser verdi.

Gecede “Yılın CEO’su” ödülünü Zeren Group CEO’su Mustafa Yiğit Zeren, gecenin sunucuları Burcu Esmersoy ve Timur Acar’ın elinden aldı.

Mustafa Yiğit Zeren, “Kendi alanında marka olan isim ve kurumların ödüllendirildiği “Türkiye Marka Ödülleri” gecesinde bizi Yılın CEO’su ödülü ile onurlandıran herkese çok teşekkürler” dedi.

Mali müşavirlik, danışmanlık, inşaat, gayrimenkul ve açık hava reklamcılığı gibi birçok sektörde yatırımları bulunan Zeren Group'un CEO’su Mustafa Yiğit Zeren genç yaşta yönetimini devraldığı Zeren Group’u faaliyet gösterdiği sektörlerde uluslararası bir markaya dönüştürdü. 2019 yılındaki yeni yatırımlarıyla da farklı sektörlerde büyümeyi hedefleyen Mustafa Yiğit Zeren, ülke için istihdam sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Haberi görüntülemek için tıklayın.