Zeren Group Holding 3. çeyrekte yüzde 13 oranında büyüdü

Mali müşavirlik ve danışmanlıktan bilişim teknolojilerine, gayrimenkulden medya sektörüne birçok sektörde yatırımları bulunan Zeren Group Holding, 3. çeyrek raporunda, geçen seneye göre yüzde 13 oranında büyüdü. 200’ün üzerinde çalışanı olan Zeren Group Holding‘in aynı zamanda Londra ofisindeki istihdamı da 10 kişi üzerine çıktı.

Yılın CEO’su ödülünü alan Mustafa Yiğit Zeren, faaliyet gösterdikleri sektörlerde uluslararası bir markaya dönüştüklerini belirterek, ülke için istihdam sağlamaya devam edeceklerini kaydetti.

Mali müşavirlik, danışmanlık, inşaat, gayrimenkul ve açık hava reklamcılığı gibi birçok sektörde yatırımları bulunan Zeren Group'un CEO'su Mustafa Yiğit Zeren, genç yaşta yönetimini devraldığı Zeren Group'u faaliyet gösterdiği sektörlerde uluslararası bir markaya dönüştürdü. 2019 yılında Yılın CEO'su ödülünü alan Mustafa Yiğit Zeren yönetimindeki Zeren Group Holding, 3. çeyrek raporuna göre firma gelirleri geçen seneki verilere göre yüzde 13 oranında büyüdü.

Zeren Group Holding çatısı altında yer alan Zeren MM Türkiye genelinde yaklaşık 600 mükellefe sahip. Genelde yabancı müşterilerle çalışan Zeren MM birçok dilde hizmet vermesi ve partnerlerinin yabancı olması sebebi ile de Türkiye'ye gelen yeni yatırımcıların tercihi oluyor.

2019 yılındaki yeni yatırımlarıyla da farklı sektörlerde büyümesini sürdüren Mustafa Yiğit Zeren, ülke için istihdam sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Zeren Group Holding, İstanbul Levent'teki yeni holding merkezinde büyüyen kadrosu genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına devam ediyor.


Haberi görüntülemek için tıklayın.