Zeren Group, Mustafa Yiğit Zeren Önderliğinde Büyüyor.

Müşavirlik ve danışmanlık hizmeti alanında Zeren Mali Müşavirlik markası ile faaliyetlerini sürdüren şirket, Zeren GYO ve Oji markaları ile de binlerce konuta imza attı.

Aile olarak 1973 yılından itibaren ticaretin içerisinde olduklarını belirten şirketin ikinci kuşak yöneticisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yiğit Zeren, Zeren Group ile ilgili şu bilgileri verdi; “Zeren Grup 1973 yılında Rıdvan Zeren tarafından kuruldu. Önce serbest ve yeminli mali müşavirlik alanında başladık, daha sonra buna bağımsız denetim eklendi. İşlerin büyümesi ile birlikte inşaat, gayrimenkul, medya ve bilişim alanlarında da yeni şirketler kurarak Zeren Group A.Ş. olarak firmamızı güçlendirdik ve Türkiye ekonomisine katkımızı sürdürüyoruz. İstanbul, Mersin, Adana ve Niğde ofislerimizin yanı sıra Londra’da bir ofisimiz bulunuyor. İstanbul Sabancı Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde lisans eğitimine tamamladıktan sonra ekonomi üzerine İngiltere’de yüksek lisans yaptım. Uluslararası mali müşavirim ve 2014 yılından bugüne şirketimizde çalışmaktayım. Şu anda Zeren Group Şirketleri topluluğunda Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarımı sürdürüyorum.”

“Zeren Mali Müşavirlik olarak Türkiye genelinde yaklaşık 400 adet mükellefe sahibiz”

Birlikte çalıştığı kurumlara yasalarda yer alan avantajlardan azami oranda yararlanması, risklerden korunması ve sorunlarının çözümü noktasında yardımcı olan Zeren Mali Müşavirlik ile değişken ve karmaşık vergi ortamın da çözümler sunduklarını dile getiren Mustafa Yiğit Zeren; “Zeren Mali Müşavirlik markamız ile müşterilerimizin yasalarda yer alan avantajlardan azami oranda yararlanması, risklerden korunması, sorunlarının çözümü için deneyim ve bilgi birikimimizi paylaşıyoruz. Serbest, yeminli mali müşavirlik ve bağımsız denetim faaliyetleri yapıyoruz. Türkiye genelinde yaklaşık 400 adet mükellefe sahibiz. Genelde yabancı müşterilerle çalışıyoruz. Uluslararası çalışıyor olmamız, birçok dilde hizmet vermemiz ve partnerlerimizin yabancı olması Türkiye’ye gelen yatırımcıların tercihi yapıyor bizi. Yaklaşık 150’e yakın personelin çalıştığı ve en güçlü olduğumuz alanlardan biridir. Annem ve babamdan dolayı mali müşavirlik ailemizin temel mesleği diyebiliriz. Yıllardır ticaret odası başkanlığı, mali müşavirler odası başkanlığı gibi ticaretin ve maliyenin içerisinde olduğumuzdan dolayı sürekli olarak sektör içerisinde aktifiz.” dedi.

Haberi görüntülemek için tıklayın.